S KÝM PRACUJI

Mí klienti jsou lidé, kteří nejsou spokojeni s nějakým aspektem svého života a CHĚJÍ TO ZMĚNIT. Cítí se limitovaní svými strachy, trpí úzkostmi, nízkým sebevědomím, nemohou najít vhodného partnera nebo mají zdravotní potíže. Hodně z nich již vyzkoušelo různé terapie, poradenství nebo konstelace, ale výsledky se nedostavily.

Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou ochotní podívat se do hloubky, otevřít staré záležitosti a uzdravit je. 75% lidí má své tajemství – věci, s kterými se nikdy nikomu nesvěřili. Pokud se rozhodnete pracovat na svých záležitostech, budu vám celou svojí bytostí nápomocna. Věřím, že se vám uleví, jako se ulevilo mně, když jsem poprvé nahlas řekla věci, které jsem měla v sobě mnoho let uzamčené.

Věřím, že všichni děláme to nejlepší, co v dané chvíli umíme. Jednáme podle vzorců, které jsme si vytvořili na základě svých zkušeností z dětství. Všem nám bylo ublíženo a všichni jsme někomu ublížili. Nezáleží na tom, jestli jsme v příběhu „oběť“ nebo „tyran“. Vnitřního rozuzlení a odpuštění můžeme dosáhnout všichni. Více o průběhu sezení zde.