O MNĚ

NĚCO VÍC jsem hledala asi už od narození. Když jsem byla malá, myslela jsem si, že se o tom naučím ve škole. Do každé školy jsem vstupovala s nadšením a touhou, že tam se to NĚCO dozvím. Ale vždycky jsem celkem brzy zjistila, že tam to je o něčem jiném.

Chodila jsem na střední, vysokou, studovala jsem v USA. Při studiích jsem si přivydělávala jako lektorka angličtiny a češtiny pro cizince v jazykových školách. Chtěla jsem si zkusit i práci v komerční sféře. Krátce jsem pracovala v prestižní advokátní kanceláři a 5 let jsem byla součástí týmu menší developerské společnosti.

Stále jsem byla vnitřně nespokojená. Přemýšlela jsem, co dalšího bych mohla studovat. Bylo mi 30, měla jsem dobrou práci, byt, přátele, s kterými jsem trávila volný čas, zajímavý sport. Neměla jsem dlouhodobější vztah. Cítila jsem, že chci v životě NĚCO VÍC, ale nevěděla jsem co. V té době se mi dostaly do ruky knížky Zdeňky Jordánové, absolvovala jsem její kurz Poznej svůj cíl. Začla jsem si všímat svých pocitů, poznávat se, otevírat a léčit své staré bolístky.

Pak se ke mně dostala kniha Cesta od Brandon Bays, která mě nadchla. Cítila jsem, že tohle musím podstoupit. Chtěla jsem poznat Zdroj. V roce 2012 jsem absolvovala první semináře Cesty s Brandon a od té doby s Cestou pracuji, procesy vedu a procházím jimi. V roce 2015 jsem absolvovala terapeutický výcvik a v červnu 2016 jsem dostala akreditaci terapeuta Cesty.

Od doby, kdy jsem začala vědomě hledat NĚCO VÍC, se můj život hodně změnil. Poznala jsem skvělého muže, vdala se a dala život dvěma nádherným dětem, kterým je teď 9 a 7 let. Prošla jsem hodně sebevzdělávacími semináři, přečetla mnoho skvělých knih, zbavila jsem se spousty strachů, limitů a zdravotních problémů, vnímám láskyplnější vztahy se svými blízkými. Prožívám vděčnost z malých věcí.

Jsem žena a mám starosti jako každá jiná máma. Někdy jsem naštvaná a taky na děti křičím. Mám ale obrovskou výhodu, že když je cokoliv, s čím ve svém životě nejsem spokojena nebo co mě trápí, mám nástroje na práci s emocemi, s přesvědčeními, strachy a vím, že vše mohu změnit. Mám v okolí lidi, kteří mi s tím pomohou.

Procházet procesy s klienty mě naplňuje, v tu chvíli jsem naprosto odevzdaná a nevnímám čas. Jsem nesmírně vděčná, že dostávám důvěru a mohu se spolu s klienty vydávat na jejich vnitřní dobrodružství, že mohu vnímat, jak odhazují své masky, že mi ukazují svoji ryzí podstatu. Hltám moudra, která z každého z nich vycházejí. Jsem šťastná, když vidím úlevu v jejich zářících očích. Cestuji ve vnitřních světech lidí, které jsou mnohdy mnohem zajímavější než ty vnější světy.