JAK PROBÍHÁ SEZENÍ

Nejdříve se seznámíme a popovídáme si – obecně o vás, o vašem životě. Zeptáte se, na to co, potřebujete vědět ode mě. Čím jste v úvodním rozhovoru otevřenější a konkrétnější, tím lépe. I když vám to třeba může připadat trapné, je lepší téma otevřít hned a nepotřebovat k tomu další 3-4 sezení, při kterých bychom se k tomu pravděpodobně dostali – šetříte si svoje peníze! Potom si stanovíme záměr – stěžejní věc, kterou chcete vyřešit.

Pak si zavřete oči, sedíte v křesle, já sedím naproti, navádím vás k všímání si svého dechu, uvolníte se. Dostanete se do rozšířeného stavu vědomí a pravděpodobně se objeví bolestivá vzpomínka s kterou pracujeme (někdy se objeví už při úvodním povídání nebo před ním). Nemusíte mít strach i kdyby se vzpomínka neobjevila, pracujeme jiným způsobem. Prožijete všechny emoce, řeknete vše, co mělo být tenkrát řečeno a nebylo a nacházíte odpovědi na své otázky, dozvídáte se svoji životní lekci. Většinou dochází k odpuštění. Potom vás navedu zpět do přítomnosti. Proces shrneme, stanovíme další kroky pro každodenní život. Jsem s vámi nadále v kontaktu.

Ze zkušenosti vím, že po několika sezeních  se problém výrazně zlepší nebo úplně vyřeší. Záleží na závažnosti problému a klientově ochotě a otevřenosti. Po absolvování série sezení na konkrétní téma klientům doporučuji docházet na „prevenci“ jedenkrát za půl roku – odstraňovat další věci, které se objeví.