DOPORUČUJI

Na své cestě potkávám zajímavé lidi. Někteří z nich mi pomohli nebo mě inspirovali. Ráda se s vámi podělím o kontakty na ně.

 

ZDRAVÍ DĚTÍ / IMUNITA /HOMEOPATIE

MUDr. Trauškeová – Institut přírodní medicíny Praha

http://www.prirodnimedicina.cz/

Před dvěma lety jsem řešila častá a dlouhotrvající nachlazení dětí, často jsme někam kvůli nemoci nemohli, děti zameškávaly školku. Někdy jsme strávili 2-3 týdny doma kurýrováním. Od první návštěvy v Institutu přírodní medicíny se vše výrazně zlepšilo. Když děti onemocní, velmi rychle se z nachlazení dostanou. Během posledního podzimu nemají téměř žádnou absenci ve škole a školce, jupííí!

 

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Petra Šveřepová

http://www.harmonizacetela.cz/kraniosakralni-terapie/

Tato terapie je moc příjemná, člověk leží a nemusí vlastně nic dělat. Nebabrá se v minulosti, neřeší budoucnost, jen se odevzdá. Petra se naladí a za pomocí pohmatu a jemných manuálních technik pomůže odstranit bloky, poléčit bolístky, najít ztracenou rovnováhu. Terapii u Petry si dopřeju alespoň 1x ročně a jezdí na ní do Prahy i moje maminka z východních Čech!

 

PSYCHOTERAPIE

Mgr. Jitka Herzánová

http://mojeosobnost.cz/

Klientům, kteří potřebují odbornou psychologickou pomoc, doporučuji Mgr. Herzánovou. Poprvé jsme se s Jitkou potkaly na semináři osobního rozvoje a hned od začátku si mě získala svým smyslem pro humor a svojí přímostí. Jitka je profesionál, který na sobě stále pracuje, je otevřená i netradičním přístupům. Miluje koně a věnuje se také psychoterapii pomocí koní.

 

TALENTY / PODNIKÁNÍ

Mgr. Kalman Horvát

http://www.kalman.cz

V Maitree na semináři Váš talent je odpověď jsem Kalmana viděla poprvé a po něm mi už nešlo nejít na jeho další skvělé semináře o podnikání podle buddhistických principů, o finanční gramotnosti, o misi. Kalman mi ukázal, že v mojí obyčejnosti je síla, pochopila jsem jak své talenty důvěru a alarm rozvíjet a že si jich mám vážit. Kalmanův dar „vytáhnout“ a jednoduše slovně pojmenovat podstatu sdělení mě fascinuje.